آموزش موبایل

چگونه به اولین مطلب کانال تلگرام دسترسی داشته باشیم

قطعا رسيدن به اولين پست کانال ها در تلگرام کار آساني نميباشد در اين مقاله به ترفندي اختصاصي خواهيم پرداخت که با استفاده از آن ميتوانيد با يک کليک به اولين پست کانال دسترسي داشته باشيد

تلگرام ، مسنجر پرطرفداری میباشد که در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است همچنین با قدرت میتوان گفت که در جمع مردم ایران کمتر کسی میباشد که با این مسنجر آشنایی نداشته باشد!

حتی با وجود اینکه حدود یک سالی است که این مسنجر توسط مراجع قضایی فیلتر شده آمار نشان از افزایش فعالیت کاربران ایرانی در این مسنجر میدهد.

همه ما از قابلیت های بی نظیر این مسنجر به خوبی آشنا هستیم و یکی از این قابلیت ها ایجاد کانال و انتشار مطالب دلخواه میان کاربران است!

از بحث ساخت کانال دور میشویم و مستقیم سراغ اصل مطلب میرویم! شاید شما هم چند وقتی است که در کانالی عضو هستید و به فرض مثال تعداد پست های این کانال بیش از ۱۰۰۰ مطلب است و شما میخواهید به اولین مطلب کانال دست یابید اما قطعا نمیتوان همینطور صفحه را با پایین اسکرول کرد قطعا خسته خواهید شد!

ما در این مطلب قصد داریم روشی نوین در این زمینه را به شما آموزش دهیم که با همراهی گرم شما در ادامه به آن خواهیم پرداخت!

آموزش دسترسی به اولین مطلب کانال

برای رسیدن به اولین مطالب کانال های تلگرامی که در آنها عضو هستید از آموزش زیر استفاده کنید:

ابتدا وارد کانال مورد نظر شده و آدرس کانال را کپی میکنیم مثل تصویر زیر

سپس وارد تلگرام شده و وارد صفحه چت با خودتان شوید saved massage

در این صفحه باید عبارت https://t.me/mebile/1 را وارد کنید البته شما باید بجای قسمت mebile که آدرس کانال ما میباشد آدرس کانال مورد نظرتان را وارد کنید و ارسال کنید.

توجه داشته باشید عدد ۱ که در آخر عبارت وجود دارد وظیفه هدایت کردن شما به اولین مطلب کانال را دارد اگر میخواهید به هر چندمین مطلب کانال دست یابید میتوانید آن عدد را به دلخواه تغییر دهید.

همانطور که میبینید به اولین مطلب کانال تلگرام میبایل هدایت شدیم!

نوشته های مشابه

‫۶ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا