آموزش موبایل

روش دور زدن حالت روح تلگرام های غیر رسمی

در این مقاله قصد داریم تا حالت روح تلگرام را دور بزنیم با ما همراه باشید.

در بین مخاطبین همه ما کسانی هستند که از تلگرام های غیر رسمی با حالت روح استفاده میکنند.زمانی که برای این افراد پیغامی ارسال میکنیم پیاممان را بازدید میکنند اما یک تیک در کنار پیغاممان ثبت میشود که این یعنی پیغام را بازدید نکرده است.در مجموع زمانی که برای فردی پیغامی ارسال میکنیم اگر پیغام را بازدید کند باید دو تیک خورده باشد.وقتی یک تیک ثبت میشود به معنای این است که پیغام با موفقیت برای فرد ارسال شده است.ولی وقتی دو تیک ثبت شود به معنای خوانده شدن پیغام توسط فرد است.حالا ما میخواهیم در ادامه به شما ترفندی را معرفی کنیم که با آن میتوانید متوجه این شوید که آیا فرد مورد نظر پیغام شما را خوانده یا نه؟ با ما همراه باشید…

حالت روح چیست؟

حالت روح قابلیتی است که در برخی از تلگرام های غیر رسمی نظیر موبوگرام،تلگراف و…. وجود دارد که تلگرام های رسمی از این قابلیت برخوردار نیستند.

با فعال کردن این حالت برای مخاطبین خود و افراد ناشناس آخرین بازدیدتان پنهان میشود و کسی متوجه این نمیشود که چه موقع شما در تلگرام آنلاین بوده اید.

همچنین یکی دیگر از حالت های این گزینه را میتوان دو تیک نخوردن پیغام های ارسالی توسط افراد دانست!یعنی زمانی که فردی برای شما پیغامی ارسال میکند و شما از آن بازدید میکنید برای فرد بجای دو تیک،یک تیک میخورد و فرد متوجه خواندن پیغامش توسط شما نمیشود.در این آموزش میخواهیم بدانیم که آیا فردی که برایش پیغام ارسال کردیم از پیغاممان بازدید کرده یا نه ؟ با ما همراه باشید…

روش دور زدن حالت روح

ابتدا وارد تلگرام خود شده و کانالی بسازید (اگر نمیدانید چگونه کانال بسازید از آموزش نحوه ساختن کانال در تلگرام استفاده کنید)

بعد از این که کانال خود را ساختید پیغامی که میخواهید برای فرد مورد نظر ارسال کنید را ابتدا به کانال بفرستید بعد برای فرد مورد نظر فوروارد کنید

با این کار در کنار پیغامتان آیکون چشم (بازدید) اضافه میشود که اگر بعد از ارسال آن پیغام برای فرد مورد نظر به ۲ تغییر کرد نشانه این است که فرد از پیغام شما بازدید کرده است اگر همانطور ۱ باقی بماند بازدیدی بجز خودتان توسط کسی صورت نگرفته است.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید پیغام را برای فرد مورد نظرمان ارسال کردیم و او از پیغام بازدید کرده است اما دو تیک ثبت نشده است اما با روشی که پیش رفتیم توانستیم بفهمیم که از پیغام بازدید کرده یا خیر.

اطلاع از آنلاین بودن فرد مورد نظر در حالت روح

در حالت روح همانطور که توضیح دادیم اخرین وضعیت آنلاین بودن فرد برای شما نمایش داده نمیشود ما میخواهیم یک روش برای اطلاع از آنلاین بودن فرد مورد نظر به شما معرفی کنیم.

ایجاد سکرت چت:

شما باید برای اینکه بفهمید فرد مورد نظرتان آنلاین است یا خیر یک سکرت چت با او برقرار کنید با ایجاد سکرت چت اگر فرد متقابل آنلاین باشد بلافاصله صفحه چت با او ایجاد خواهد شد در غیر اینصورت اگر فرد آفلاین باشد در حالت انتظار خواهید ماند.(اگر با حالت سکرت چت در تلگرام آشنایی ندارید به صفحه %D

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

  1. سلام
    من یک کانال خصوصی ایجاد کردم و پیام ها رو برای مخاطبی که در حالت روح است فوروارد می کنم . هنگامی که این فرد پیام ها رو می بیند تعداد مشاهده ۲ می شود اما متوجه شدم که تعداد مشاهدات پیام ها به ۴ یا ۵ افزایش یافته سوالی که داشتم آبا می توان فهمید که این پیام ها دوباره توسط این مخاطب فوروارد شده اند؟ یا ممکنه چون این فرد از نسخه تلگرام غیر اصلی استفاده می کند در هر هر بازدید پیام یک عدد به تعداد مشاهدات اضافه شود؟

  2. سلام
    یکی از مخاطبان من در حالت روح می باشد و من با استفاده از روش کانال خصوصی گفتید برای او پست ارسال می کنم. اما یک مسئله ای که وجود دارد تعداد بازدیدها هر چند روز یکبار افزایش می یابد با توجه به اینکه این مطالب ارسالی بیشتر حالت شخصی و خصوصی دارد و ارزش فوروارد برای دیگران را ندارد و جالب اینکه شماره بازدید نه تنها پست ارسالی اخر بلکه بقیه پست ها نیز افزایش می یابد! تا جایی که من می دانم باید تعداد بازدید در همان شماره ۲ باقی بماند . آیا ممکنه چون او از نسخه های غیر اصلی تلگرام استفاده می کند در هر بازدید یکبار به شمارها اضافه کند؟

دکمه بازگشت به بالا